Hakkımızda

Noyanlar İnşaat, Kuzey Kıbrıs’taki İskele Bölgesi’nin dünden bugüne gelişimine dikkat çekmek için unutulmaz bir deneyim sunacak. Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan Long Beach Run koşu etkinliği, Kıbrıs, Türkiye ve Güney Kıbrıs halklarının yanı sıra her milletten turisti de ağırlayacak. Bir yandan adadaki Türk ve Rum kaynaşmasına katkıda bulunan etkinlik, diğer yandan farklı milletten misafirlerin de bölge hakkında izlenimine olumlu katkılarda bulunacak. 

İskele Bölgesi’nin günümüzde Avrupa’nın en popüler turistik bölgelerinden biri haline gelmesi ve sporun insan hayatına entegresi için bilinç oluşturmak amacıyla düzenleniyor. Bu etkinlikte katılımcılar kültürlerin kaynaşmasının keyfini çıkarırken; sağlıklı yaşam tarzını benimseme fırsatı da bulacaklar.

 

Koşu etkinliği, birçok kişi için en zorlu ama bir o kadar da en keyif veren spor etkinliklerinden biridir. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan  Long Beach Run, koşu tutkunları için unutulmaz bir deneyim sunacak. Etkinlik, sahilde başlayacak ve İskele Bölgesi’nin doğal güzellikleri içinde ilerleyecek. Koşucular etkinlik sırasında şehir manzaralarının yanı sıra doğal güzellikleri de görecekler.

 

Etkinlik aynı zamanda profesyonel koşucular için de cazip olacak. Profesyonel koşucular için özel olarak hazırlanmış olan rekabet sınıfları, koşucuların en iyi performanslarını sergilemelerine olanak tanıyacak. Diğer yandan halk koşusu ve çocuk koşularıyla da her yaştan katılımcı için en uygun rekabet sınıfları oluşturulmuştur. Çeşitli basın kuruluşlarının da katılacağı ve her spor meraklısı için ölümsüz bir anıya dönüşecek olan Long Beach Run’da başarılı sporculara günün anlam ve önemini belirten madalyaları koşu sonunda takdim edilecektir.

 

Ayrıca etkinlikte, koşuya katılmayı planlamayanlar için de eğlenceli aktiviteler düzenlenecektir. Etkinlik alanında yer alacak olan piknik alanları, müzik ve yiyecek standları ile koşuya katılmasanız bile eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.
Etkinlik aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine destek için de organize edilmiştir. Katılımcılardan alınan kayıt ücretinin tamamı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bağışlanacaktır.

 

ikinci etkinliğinde 1000 katılımcı sayısını geçen Long Beach Run, gösterilen yoğun ilgiyle birlikte ikincisini de aynı bölgede ve daha fazla kişinin katılımıyla düzenliyor. Şimdi web sitemizde bulunan kayıt kısmından siz de katılımcı başvurunuzu yapabilir ve kültürel zenginliğin tam ortasında Avrupa’nın en büyük turizm fenerlerinden birinin ışığında keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Koşu tutkunları için unutulmaz bir deneyim sunacak olan Long Beach Run etkinliğini kaçırmayın! Başlamadan önce formunuzu koruyun ve koşuya hazır olun.

Gün
Saat
Dakika
Saniye

YARIŞ BİLGİLERİ

Yarışmaya Hazır mısınız?

Ulaşım

Ulaşım Bilgileri

Konaklama

Konaklama Bilgileri

Ödüller

Yarış Ödülleri

Sponsorlar

Yarış Sponsorlarımız

Parkurlar

Parkur Detayları